Članci tagani sa: 5 kolo

Minimalan poraz u Svetom Martinu

Nakon tri uzastopne pobjede ekipa Varteksa u 5. kolu MŽNL Čakovec-Varaždin gostovala je u Svetom Martinu na Muri kod tamošnjeg Poleta. Domaćini su slavili 1:0 golom Luke Bobičanca.

19
Rujan
2016

Varteks u nadoknadi iščupao bod

U utakmici 5. kola 1. ŽNL koju će svi htjeti čim prije zaboraviti Varteks je na gostovanju u Lepoglavi odigrao 1:1. Za domaćine je u posljednjim trenucima prvog poluvremena zabio Marko Žuliček, dok je za Varteks u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena zabio Dominik Matučec.

15
Rujan
2013

Varteks protiv Slobode (T) stigao do nove pobjede

U utakmici u kojoj su gledatelji mogli vidjeti čak osam golova, Varteks je protiv Slobode iz Tužnog slavio 5:3 i time zadržao prvo mjesto na tablici 2. ŽNL Istok. Dvostruki strijelac za Varteks ponovo je bio Dario Horvat, a po jednom su zabili Dominik Matučec, David Matučec i Ivan Kostelac. Za goste je trostruki strijelac bio Dino Poplatnik.