NK Nova Ves 0 : 2 NK Varteks

Nadolazeća utakmica

Greška
  • Greška u učitavanju tekuće vijesti.

Varteks gostuje u Virovitici kod istoimenog domaćina, trener Orehovec najavio promjene u sastavu

Gostovanje u petom kolu

Klub iz Virovitice ima četiri boda i dočekuje Varteks nakon teškog 7:0 poraza od moćnog Poleta.

19
Rujan
2019

Varteksova dominantna pobjeda protiv Papuka u četvrtom kolu

Uvjerljiva pobjeda na domaćem terenu

Varteks u prvih petnaestak minuta nije mogao probiti jak blok na sredini terena protivnika, ali sve se okrenulo golom u 23. minuti.

14
Rujan
2019

Igrači spremni za NK Papuk, Bumbari igraju na tri boda

Željni iskupljenja i pobjede

Orehovec je već ranije ovaj tjedan najavio da je pobjeda najbolji lijek za zaboraviti poraz, a s tim se slažu i igrači - Roberto Skoliber i Luka Domjan.

11
Rujan
2019

Drugo domaćinstvo u sezoni za Bumbare, na Slobodi dočekuju NK Papuk

U četvrtom kolu

Prošlo kolo nije donijelo priliku za slavlje. Varteks je na gostovanju u Murskom Središću izgubio s 2:0 protiv vrlo čvrstog Rudara te se sada po drugi put ove sezone vraća u domaćinsku atmosferu na stadionu na Banfici.