Greška
  • Greška u učitavanju tekuće vijesti.

Novosti

Varteks gostuje u Virovitici kod istoimenog domaćina, trener Orehovec najavio promjene u sastavu

Gostovanje u petom kolu

Klub iz Virovitice ima četiri boda i dočekuje Varteks nakon teškog 7:0 poraza od moćnog Poleta.

19
Rujan
2019

Varteksova dominantna pobjeda protiv Papuka u četvrtom kolu

Uvjerljiva pobjeda na domaćem terenu

Varteks u prvih petnaestak minuta nije mogao probiti jak blok na sredini terena protivnika, ali sve se okrenulo golom u 23. minuti.

14
Rujan
2019

Igrači spremni za NK Papuk, Bumbari igraju na tri boda

Željni iskupljenja i pobjede

Orehovec je već ranije ovaj tjedan najavio da je pobjeda najbolji lijek za zaboraviti poraz, a s tim se slažu i igrači - Roberto Skoliber i Luka Domjan.

11
Rujan
2019

Drugo domaćinstvo u sezoni za Bumbare, na Slobodi dočekuju NK Papuk

U četvrtom kolu

Prošlo kolo nije donijelo priliku za slavlje. Varteks je na gostovanju u Murskom Središću izgubio s 2:0 protiv vrlo čvrstog Rudara te se sada po drugi put ove sezone vraća u domaćinsku atmosferu na stadionu na Banfici.

09
Rujan
2019

Poraz Bumbara u čvrstoj utakmici kod Rudara u Murskom Središću

Poraz u trećem kolu

Domaćini su zabili po jedan gol u svakom poluvremenu, a Varteks jednostavno nije uspio nametnuti svoju igru.
07
Rujan
2019

Varteksov Karlo Benković pred Rudar poručuje: 'Bitno je da mi odigramo kako znamo uz naše brojne navijače'

Nakon uspješno apsolvirane kup utakmice protiv Obreša u srijedu, a i uzetog boda protiv Mladosti u prošlom kolu, vrijeme je za novi izazov u gostima za Varteks.

05
Rujan
2019

Gostovanje u Murskom Središću za Bumbare, idu na noge NK Rudaru

Orehovec najavio treće kolo

NK Varteks u subotu od 17 sati gostuje u Murskom Središću kod Rudara za koji trener Orehovec kaže da se ove sezone iznimno pojačao, iako rezultat to ne pokazuje.

03
Rujan
2019

Bumbari nastavljaju natjecanje u Kupu ŽNS, za četvrtfinale u srijedu protiv Obreša

Osmina finala Kupa ŽNS

Bumbari su u drugom kolu Kupa prije dva tjedna bili bolji od Nove Vesi 2:0, a u srijedu, 4. rujna, čeka ih gostovanje u Svetoj Iliji protiv dobro poznatog suparnika – Obreša.

02
Rujan
2019

Bumbari u odličnoj utakmici na Slobodi odigrali izjednačeno s Mladosti iz Ždralova

Drugo kolo

Današnja utakmica Varteksa i Mladosti bila je svojevrsni derbi te je na kraju završilo 2:2 i novi bod za Bumbare je tu.

31
Kolovoz
2019

Bumbari se pripremaju za Mladost, Boris Kosir: 'Puni smo samopouzdanja'

Pozivnica je već poslana pa je jedini način da ispunimo želje igračima da u što većem broju dođemo na SC Sloboda. Subota, 31. kolovoza, 17 sati – samo Varteks!

29
Kolovoz
2019

Prva domaća i derbi kola pred Varteksom, na Slobodu dolazi Mladost iz Ždralova

Nakon odlično odigranog prvog kola u kojem su Bumbari pobijedili Graničar u gostima s rezultatom 3:1, vrijeme je za prvu domaću utakmicu. Trener Želimir Orehovec itekako je zadovoljan prikazanim u Đurđevcu.

28
Kolovoz
2019

Varteks pobjedom započeo natjecanje u 3. HNL Sjever!

Pobjeda u prvom kolu

Bumbari su danas napisali najbolju pozivnicu za prvu domaću utakmicu sezone sljedeći vikend!

24
Kolovoz
2019

Fantastični početak 3.HNL Sjever, Varteks s 3:1 pobijedio Graničar u Đurđevcu

Bumbari su danas u 1. kolu u Đurđevcu napisali najbolju pozivnicu za prvu domaću utakmicu sezone sljedeći vikend.

24
Kolovoz
2019

Vukman o povratku u redove Bumbara: "Jedva čekam da istrčim na teren i zaigram u dresu Bumbara"

Kao što smo objavili prije dva dana, redove Bumbara pojačao je Neven Vukman. Vukman je dres našeg Varteksa do sada oblačio 41 puta. Stasao je u starom NK Varteks te igrao u Rijeci, Tarazi iz Kazahstana, Istri i Zelini. U Varteks je stigao iz Austrijskog trećeligaša Usv Stein Reinisch.

09
Siječanj
2019

NK Međimurec nanio prvi poraz Bumbarima u posljednjoj utakmici godine

NK Međimurec je u posljednjem, 15. kolu MŽNL Čakovec-Varaždin, dočekao kod kuće jesenskog prvaka, momčad Varteksa, te mu nanio prvi poraz u dosadašnjem dijelu prvenstva, pobijedivši ga ove kišne nedjelje s ukupnih 2:1.