Protekli vikend teški porazi seniora i seniorki Varteksa

U subotu 27. ožujka 2022, seniori NK Varteks gostovali su u Križevcima kod NK Radnik. Na teškom gostovanju upisan je visok poraz 6:1.

U prvom poluvremenu obrana Bumbara kapitulirala je već u 7. minuti, nakon čega su ubrzo uslijedila još dva gola domaćina.

Krajem poluvremena slijedi akcije gdje je naša momčad povezala nekoliko dobrih dodavanja, a nakon centaršuta domaćini zabijaju autogol.

U drugom poluvremenu opet konkretniji i opasniji domaćin zabija još 3 gola. Utakmica je to u kojoj smo opet pretrpjeli težak poraz od ekipa iz vrha ljestvice.

Slijedi domaća utakmica, u subotu 2. travnja u goste nam dolazi momčad Papuka iz Orahovice.

Vikend za zaborav zaključuju seniorke utakmicom u Buševcu gdje im je domaćin bila HNK Gorica. U idealnim uvjetima za igru velikogoričke nogometašice nadigrale su naše cure i potvrdile visoke ambicije. Pobjedom od 4:0 HNK Gorica i dalje se nalazi na vodećoj poziciji i najozbiljniji su kandidat za plasman u prvu ligu.