Varteks bez bodova protiv Poleta u utakmici nadoknade 21. kola 3.HNL Sjever

GOSTOVANJE U MEĐIMURJU

Varteks je danas u Svetom Martinu na Muri igrao utakmicu nadoknade 21. kola 3.HNL Sjever protiv Poleta. Susret je završio 3:1 za domaćine.

Bumbari su utakmicu započeli u sastavu: Jovan – Radić, Režić, Težački, Kudumija – Kukec, Novko, Lukan, Jazbec – Kesse i Vajagić. Na klupi su još bili Dvanajščak, Vitković D., Premužić i Brezovec.

Prvo poluvrijeme prošlo je u blagoj inicijativi domaćina. Bez većih prilika s obje strane i nekoliko neopasnih udaraca igralo se sve do 42. minute. Tada Polet dolazi u vodstvo preko Brezovca. Varteks je u prvom dijelu najviše pokušavao na kontre i polukontre, a baš tako je Polet zabio drugi pogodak odmah minutu nakon prvog.

U drugom poluvremenu vidjeli smo još dva pogotka – po jedan sa svake strane. Prvo su domaćini povećali vodstvo u 77. minuti, da bi Varteks preko Dvajanščaka u 85. minuti smanjio zaostatak na 3:1 i postavio konačan rezultat.

U subotu 15. svibnja za Bumbare slijedi još jedna utakmica nadoknade, ovaj put riječ je o susretu 12. kola u Virju protiv posljednjeg Podravca.