Seniori remizirali u Španskom, dva gola Dejana Glavice

Varteks je u subotu u Španskom remiziralo sa istoimenim klubom, u utakmici u kojoj smo vidjeli dva različita poluvremena.

Trenera Goričanec na travnjak je postao sastav - Banfić, Stojko, Vlak, Kos, Jakupak, Kukec, Dolovski, Mikićić, Glavica, Benković, Romario. U prvom poluvremenu stručni stožer je isprobavao i neke nove taktičke varijante, čemu pripremne utakmice i služe, a domaćin je bio uglavnom bolja ekipa.

Špansko je povelo golom iz kornera, a 1:0 je bio i rezultat poluvremena, koje je pripalo domaćinima.

U nastavku ipak puno bolji Varteks, i s dva gola Dejana Glavice prednost je ponovno na strani Bumbara. Dominirali su igrači Varteksa i u igri, stvarali šanse, u potpunosti kontrolirali utakmicu. Nedostajao je samo pogodak, a Horaček je pogodio okvir gola.

Nisu prelomili susret, a nakon podosta izmjena, domaćin tri minute prije kraja, ponovno nakon jednog prekida postavlja konačnih 2:2.

Sljedeći tjedan Varteks ima i generalku, pred početak prvenstva 11. ožujka. Posljednji protivnik bit će Bednja iz Beletinca, a mjesto igranja susreta znat će se sredinom tjedna.