Varteks ostao bez finala županijskog Kupa u Ludbregu

POLUFINALE KUPA ŽNS

Varteks je danas igrao uzvratnu utakmicu polufinala Kupa ŽNS u Ludbregu. Prva utakmica na Slobodi završila je 1:0 za Podravinu. Danas je završilo 3:0 za domaćine te je tako Varteks ostao bez finala Kupa ŽNS.

Varteks je započeo u sastavu: Jovan – Radić, Režić, Kudumija, Malenović – Nježić, Kukec, Lukan, Jazbec – Vajagić, Kesse

Prvo poluvrijeme je dosta izjednačeno, bez većih prilika, ali s jednim pogotkom u mreži. Podravina je povela u 34. minuti preko Josipa Golubara. U 44. minuti skače klupa Varteksa tražeći penal, ali prvoligaški sudac Mario Zebec nije ocijenio igranje rukom kao najstrožu kaznu.

U drugom dijelu Ludbrežani su još samo povećali rezultat. Prvo je Tkalčić u 68. minuti povisio na 2:0, da bi konačan rezultat postavio Horvatinović u 74. minuti.