Bumbari u polufinalu županijskog Kupa

Varteks je uspješno prošao gostovanje u županijskom Kupu kod Trnja u Trnovcu. Rezultatom 2:1 Bumbari su prošli u polufinale natjecanja.

Za pobjedu su zabili Luka Vajagić u prvom dijelu, na 2:0 povisio je Leon Pujić, a domaćini su jedini gol zabili u 89. minuti te tako postavili konačan rezultat.

Dominacija Varteksa bila je prisutna cijelo prvo poluvrijeme, Vajagić je krasno zabio, a Nježić pogodio vratnicu. U drugom poluvremenu i domaćini pokušavaju, imaju svoje prilike, ali Bumbari ponovno tresu okvir gola, a zatim i pogađaju mrežu. Trnje je za smanjenje zabilo u zadnjoj minuti regularnog dijela.

Nažalost, osim prolaska dalje, moramo istaknuti i lošu vijest, a ta je da se ozlijedio Sebastijan Dvanajščak.

U polufinalu Kupa na proljeće igramo protiv Drave Ajax koja je s 5:4 bila bolja od ludbreške Podravine.