Poraz Bumbara protiv NK Međimurja u Čakovcu

Varteks je u subotu igrao utakmicu 21. kola 3.HNL Sjever protiv NK Međimurja.

Čakovčani su bili bolji s 2:0 te su tako Bumbari izgubili mogućnost dolaska do šestog mjesta koje vodi u Ligu za prvaka nakon 22. kola.

U prvom poluvremenu domaćin je imao veći posjed lopte uz nekoliko dobrih prilika. Obrana Varteksa izdržala je do 43. minute te se s minimalnim vodstvom Međimurja odlazi na poluvrijeme.

U drugom dijelu Bumbari postaju ravnopravniji protivnik, preuzima se inicijativa, ali se griješi i u obrani. Posljednjih petnaestak minuta Varteks ima dvije dobre akcije iz kojih se moglo doći do pogotka, ali umjesto izjednačenja, u nadoknadi vremena Bumbari primaju gol, a domaćini odlaze na 2:0.

U sljedećem kolu, posljednjem prije podijele tablice na dva dijela, na SC Sloboda dočekujemo vodeći Polet.