Bez bodova u posljednjoj prvenstvenoj domaćoj utakmici sezone, dva gola Leona Benka

U subotu 14. svibnja 2022. u posljednjoj domaćoj prvenstvenoj utakmici ove sezone ugostili smo momčad NK Koprivnice.

Unatoč početnoj inicijativi u vodstvo prvi dolaze gosti iz Koprivnice u 27. minuti.

U 37. minuti Leon Benko postiže izjednačujući pogodak, ali praktički već u sljedećem napadu gosti postižu gol za 2-1.

Nekoliko minuta kasnije novi šok za domaću momčad kad gosti dolaze do vodstva 3-1. Nadu za promjenu rezultata daje opet Leon Benko pogotkom u 44. minuti za 3-2. Unatoč pritiscima i konstantnim napadima u drugom poluvremenu upisujemo novi poraz na domaćem terenu. Sljedeće subote u posljednjem kolu Lige za ostanak 3.HNL Sjever gostujemo u Murskom Središću kod Rudara.

Nažalost, na utakmici je teško stradao naš igrač Luka Vajagić kojemu ovim putem želimo brz oporavak.