Varteks preko Slobode prošao u četvrtfinale županijskog Kupa

Prolazak u četvrtfinale županijskog Kupa - otac i sin Benko postigli po pogodak, Rožmarić dodao još dva!

Današnjom pobjedom 4:0 protiv Slobode Varaždin, Bumbari su nastavili svoj put u Kupu ŽNS Varaždin.

Po dva pogotka u prvom te dva u drugom dijelu Varteks je podijelio omjer golova u svakom poluvremenu. Ono što valja istaknuti su golovi oca i sina - Leon Benko zabio je prvijenac za Varteks i načeo Slobodu već u 7. minuti, a 18-godišnji Mauro je povećao vodstvo krajem prvog dijela.

Mlada nada Varteksa, 17-godišnji Fran Rožmarić ušao je u drugom poluvremenu i s dva sjajna pogotka postavio konačan rezultat.

U Varteksovoj obitelji danas se slavi, ali i već se okrećemo sljedećoj utakmici - u nedjelju na SC Sloboda dočekujemo NK Koprivnicu u sklopu 4. kola 3.HNL Sjever.